O nas

O nas

Restauracja CityRock

Doświadczenie dostosowanie do Twoich potrzeb oraz wyjątkowy, amerykański wystrój - oto główne atrybuty naszego lokalu. Dlaczego?

Doświadczenie, ponieważ istniejemy od 2003 roku i z niejednego pieca chleb jedliśmy, najbardziej smakuje nam jednak z naszego, bo sami zajmujemy się wypiekiem. Dostosowanie do Twoich potrzeb, ponieważ spełnianie oczekiwań naszych Gości jest dla nas najważniejszym celem - lubimy uśmiechniętych ludzi!😀. Amerykański wystrój, ponieważ chcieliśmy stworzyć miejsce jedyne w swoim rodzaju. Nigdzie indziej samochody nie jeżdżą po ścianach, stare radia nie grają, a gitary nie są obrazami.

Napoje i drinki wyborne i oryginalne… słyszałeś na przykład o naszych BAZOOKACH?

Czymś jeszcze się pochwalimy? Owszem!

Jesteśmy miejscem idealnym zarówno na lunch w przerwie w pracy, rodzinny obiad, romantyczną randkę i wieczorne wyjście z przyjaciółmi, jak i na wszelkiego typu zorganizowane spotkania. Posiadamy bowiem dodatkową salę, gdzie organizujemy imprezy firmowe, konferencje, przyjęcia, pokazy itp. Wszędzie gdzie się dało zamontowaliśmy telewizory, a w razie potrzeby rozwijamy dodatkowe ekrany, dzięki czemu bardzo często transmitujemy imprezy sportowe czy koncerty. Zapraszamy!

Dzisiaj 10:00 - 24:00 +48 32 201 05 05

0 lat doświadczenia
0 dań do wyboru
lajków

Burgery i Pizza to nasza specjalność! Jesteśmy z wami od 2003 roku.