O nas

O nas

Restauracja CityRock

Doświadczenie dostosowanie do Twoich potrzeb oraz wyjątkowy, amerykański wystrój to główne atrybuty naszego lokalu. Dlaczego?

Doświadczenie, ponieważ istniejemy od 2003 roku. Dostosowanie do Twoich potrzeb, ponieważ spełnianie oczekiwań naszych Gości jest dla nas najważniejszym celem. Lubimy uśmiechniętych ludzi! Amerykański wystrój, ponieważ chcieliśmy stworzyć miejsce jedyne w swoim rodzaju. Nigdzie indziej samochody nie jeżdżą po ścianach, a gitary nie są obrazami.

Napoje i drinki wyborne i oryginalne… słyszałeś na przykład o naszych BAZOOKACH?

Czymś jeszcze się pochwalimy? Owszem!

Jesteśmy miejscem idealnym zarówno na śniadanie, lunch w przerwie w pracy, rodzinny obiad, romantyczną randkę i wieczorne wyjście z przyjaciółmi, jak i na wszelkiego typu zorganizowane spotkania. Posiadamy dodatkową salę, gdzie organizujemy imprezy firmowe, konferencje i przyjęcia.
Wszędzie gdzie się dało zamontowaliśmy telewizory, a w razie potrzeby rozwijamy dodatkowe ekrany, dzięki czemu bardzo często transmitujemy imprezy sportowe i koncerty.

Znajdujemy się w pobliżu hali widowiskowo-sportowej „Spodek”, na przeciwko przystanku tramwajowego: Katowice- Sokolska. To właśnie na tej stacji możesz wysiąść i wpaść do City Rock Katowice na pyszne śniadanie, stek, pizze, burgera i drinka! Nasi kucharze przygotują dla Was najlepsze potrawy w których odnajdziecie kwintesencję i pełnię smaku. Zapraszamy!

Śniadania i steaki to nasza specjalność!

Jesteśmy z wami od 2003 roku.

Dzisiaj 8:30 - 22:00 +48 32 201 05 05

0 lat doświadczenia
>0 dań do wyboru
lajków

Śniadania i steaki to nasza specjalność! Jesteśmy z wami od 2003 roku.